המלצות

 • אורן זיו

  אני לומד אצל ניקולאס כבר מספר שנים. הרצינות והעבודה הקשה, משולבים עם חיוך וכייף גדול - הופכים את האימון לחוויה יוצאת דופן בקבוצת המבוגרים.

 • נעמה לוי

  ניקולאס היקר. רציתי לנצל את ההזדמנות להודות לך על הדרך הנפלאה בה בחרת - שיטוריו קראטה דו. לימודי הקראטה מהווים הזדמנות לילדַי לחוות מסגרת חונכוּת בינך לבינם, המלמדת אותם משמעת ומסוגלוּת גבוהה ונוסכת בהם ביטחון עצמי. בעולם בו ערכים הוא מושג קשה להשגה, עולם הקראטה בהדרכתך מאפשר הזדמנות לילדים להיות בתוך מסגרת בונה וחיובית. תודה!

 • ערן ברנשטיין שיהאן

  (ראש ארגון קוניבה קאי ישראל) ברכות לניקולאס סנסאי לפתיחת האתר. בהכרות של מעל 20 שנה זכיתי להתוודע לאישיות מופלאה של אדם כריזמטי ואופטימי שסוחף אחריו את סביבתו, יחד עם ערכי חברות ונאמנות שאינם בנמצא היום. תכונות אלה יחד עם אומנות הלחימה קראטה דו הם המפתח להצלחה במועדוניו של ניקולאס סנסאי. תרומתו להתפתחות הילדים והנוער במסגרת הקראטה ובמיוחד בימים אלה חשובים לאין שיעור. ניקולאס מורה נאמן לדרך. מיצג בכבוד בכרמיאל והסביבה את ארגון קוניבה קאי בישראל - נציגי יפן. דואג להשתתפות תלמידיו בכל אימון מיוחד, אירועים ותחרויות שמתקיימים ברחבי הארץ. "ניקו" סנסאי אהוב ומקובל על כלל חברי הארגון ונוכחותו תמיד משפיעה לחיוב על האימון והמשתתפים. אני שמח לנצל הזדמנות זו בכדי להודות לניקולאס, בשם צוות ההוראה ובכירי הארגון. איחולי המשך הצלחה לו ולתלמידיו ההולכים יחד בדרך המופלאה של הקראטה דו. נובמבר 2015.

 • דני לנדאו

  ניקולאס סנסאי מאד מקצועי. מדריך באופן ברור ומדוייק. בעל יכולת אבחנה גבוהה לכל תלמיד ותלמיד. חי את הקראטה בנשמתו.

 • מיכל ועופר ליכטמן

  בננו הבכור החל ללמוד אצל ניקולאס לפני מספר שנים. ידענו שזה עניין של זמן עד שנשלח גם את הבן הצעיר. התרשמנו מאד לטובה מהגישה האנושית והמקצועית של ניקולאס לתלמידיו בכלל ולילדים בפרט. ניקולאס מצליח ללמד כל תלמיד בצורה פרטנית המותאמת לו גם בתוך קבוצה גדולה.

 • איתי ורביטל זיו

  אצל ניקולאס הקראטה זה לא חוג . זו דרך חיים, זה חינוך לילדים, דרכי שפה ויחסים בין אדם לחברו. ניקולאס רואה את הילדים, מבין אותם ויודע לגשת לכל אחד ואחד בדרכו שלו. היחס, ההקשבה, האכפתיות ותשומת הלב לפרטים הקטנים, גורמת לילדים וגם לנו ההורים להבין ולדעת שקראטה זו דרך חיים.

 • יוסי והגר נח

  שניים מילדנו משתתפים בחוג הקארטה במורן. המפגש באימון חוויתי ומהנה עבורם מאוד. מלבד ההנאה האימון תורם רבות לתחושת הביטחון העצמי, המשמעת והאיפוק של ילדי. החוג מזמן מפגש קבוצתי, התמודדות עם חבר לקבוצה באימון זוג,פיתוח הכושר הגופני והקורדינציה. ניקולאס שומר על קשר אישי עם הילדים ומקיים מפגשים מחוץ לדוג'ו. מפגשים כמו ימי שיא, אימון בחוף הים, מפגש עם קבוצות אחרות ומחנה אימונים. בקיץ האחרון יצא בני למחנה וחזר מלא חוויות. הוא כבר מחכה למחנה הבא..... ניקולס אינו רק מאמן. אנו מרגישים כי הוא מדריך אישי שאכפת לו מחניכיו! אביב ומעיין שלי מרגישים זאת והם מצפים ומחכים לאימונים! בהערכה גדולה, הגר, יוסי, אביב ומעיין נח

 • אלי הרוש

  ניקולאס הוא סנסאי מיוחד במינו: מצד אחד מעניק יחס אישי וחברי לכל תלמיד, ומצד שני מקפיד על רמה גבוהה ורצינית של מקצועיות ללא פשרות. מחכה ליום שהבן שלי יתחיל ללמוד אצלו.

 • יותם פרץ סנסאי

  (דאן 3 - מורה פעיל בארגון קוניבה קאי ישראל) אני מכיר את ניקולאס סנסאי כבר הרבה שנים עוד כשהתאמנו יחד בקבוצת המבוגרים בנצרת עילית בניצוחו של שיהאן ערן ברנשטיין - ראש הארגון בישראל. קראטה, כחלק ממקבץ אומנויות לחימה שנושאות עקרונות דומים, טומן בחובו התמדה, שליטה, משמעת עצמית, הורדת האגו ועשייה טהורה. ניקולאס, שהגיע לתחום כבוגר ולא כילד, מוכיח לכולנו שכל אדם יכול לצעוד בדרך הקראטה המיוחדת והמעצימה, מתוך בחירה אמיתית, מבלי שהסלילו אותו לכך הוריו בגיל צעיר. בתור מתאמן בחגורה חומה, ניקולאס זכור לי במיוחד. אדם חזק מטבעו שמצליח לווסת את יכולותיו ולעבוד עם כל פרטנר באימון בכבוד ובשליטה אמיתיים. תמיד אדיב ומחייך, גדול וחזק מבחוץ, בעל נפש טובה ורגישה מבפנים. לפני כחמש שנים, עשה ניקולאס קפיצת מדרגה והפך לסנסאי. לאחר שעבר בהצלחה בחינה מול מורים בכירים בארגון (דאן 8 ודאן 5), קיבל את דרגת הדאן 3, ואת התואר המיוחל - סנסאי (מורה). מאז ניקולאס ואני, עובדים יחדיו כמורים בארגון קוניבה קאי ישראל, שותפים יחדיו באירועים רבים כמו: אליפויות קרבות וקאטות, אימוני חוף, גאשקו צעירים ובוגרים (מחנות אימונים), אימוני עצימות ( סמינרים, 60 קרבות ועוד), בחינות דרגה וכו'. משיחות אישיות איתו שמתקיימות בין השורות בתוך כל העשייה השנתית, ניקולאס תמיד משמיע אכפתיות כלפי התלמידים, אהבה אליהם ורצון עז שיצליחו. ערך זה, אולי החשוב ביותר בקרבו של כל מורה בכל תחום שהוא - טובת התלמיד. הנני סמוך ובטוח שתלמידיו של ניקולאס סנסאי מובלים בדרך בצורה טובה ונאותה, לחיים טובים ואיכותיים יותר כבגירים. כל שנותר הוא לאחל הרבה הצלחה בהמשך הדרך לניקולאס סנסאי ולעשרות התלמידים שהוא מוביל אחריו בדרך בה כולנו צועדים - דרך הקראטה. באהבה, יותם פרץ. נובמבר 2015.

 • רֹתם פאר-רביב

  כתלמידו אני יכול להגיד שניקולאס הינו מדריך מקצועי ואיכותי, מסור וטוב לב. גם לאחר יום עמוס ומתיש, ברור לגמרי שלא מוותרים על אימון משובח עם ניקולאס.

 • ערן כרמי

  אני הפקדתי את שלושת ילדי בידיו של ניקולאס... החוג מהווה בסיס חינוכי וערכי מצוין ומקנה כלים לפיתוח אישי. ניקולאס תופס את השיעורים כשליחות ומעביר אותם ברצינות רבה. המפגשים תורמים רבות לביטחון העצמי של הילדים כיחידים ומצד שני מגבשים קבוצה. אין ספק שמדובר בהעשרה חינוכית בלתי פורמלית שאיננה עונה רק להגדרה חוג כי אם ציוד הילדים במיומנויות רחבות לחיים.

 • צביקה גרנות

  ניקולאס מאמן מצוין. הוא מלמד היטב את יסודות הקראטה ובנוסף מעביר ערכים לילדים כגון התמדה, כבוד הדדי, שליטה עצמית ואחריות. הכל עם חיוך על השפתיים.

 • אֹהד רותם

  שנה לאחר שבני רומי החל ללמוד קראטה אצל ניקולאס התחלתי אני ללוות אותו לשיעורים. לקח לי בדיוק שיעור אחד להבין שמצאתי את המאמן שאיתו אוכל להגשים חלום ילדות ואלמד אומנות לחימה בעצמי. בארבעת החודשים האחרונים אימון הקראטה השבועי הפך לנקודת אור במהלך השבוע שלי. בנתיים גם תום, בני הצעיר, הצטרף אף הוא לקבוצת הקראטה לילדי הגן בניצוחו של ניקולאס. ניקולאס מורה מקצועי מאד. מדריך בצורה מאד נעימה וכייפית - לילדים ולמבוגרים כאחד. ממליץ לכולם להצטרף!

 • נאוה טרבלסי

  ניקולאס, יישר כוח על העבודה שאתה עושה. הביטחון והעוצמות שאתה מכניס לאימונים ולילדים, עבודה מצויינת... אין ספק שהשמיים הם הגבול, בהצלחה!

 • יפעת מיכה הרשקוביץ

  תודה ענקית לסנסאי המדהים שהאמין בנו לכל אורך הדרך ולא ויתר לא לי ולא לבן שלי, אגמי, אפילו שהצטרף רק ליום אחד בשבוע. תמיד נתת לנו להרגיש שייך וחלק מכל הקבוצה והענקת לו את הבטחון ואת הידע.

 • משפחת הירש

  ניקולאס היקר. תודה רבה על שנה נפלאה, מעשירה ומעצימה!! תודה שאתה תמיד מחזק את אראלי, מעודד אותו, מרים אותו מורלית ודואג לטפח אותו בכל הזדמנות. אוהבים מאוד ומעריכים, אראל וכל משפחת הירש.

 • מלכה קסיס

  ניקולאס יישר כח על דרך החיים שאתה מקנה לילדים, על הביטחון והעוצמות שאתה מעניק להם לצד חיוך הקשבה ואכפתיות. תודה ובהצלחה.

 • הילה צור שטרית

  יהלי שלנו חגורה ירוקה! מי שמתמיד מגיע לו לנצח. תודה רבה לניקולאס דיניאקוס, הסנסאי האלוף שלו!

 • חן לוי

  סנסאיי יקר, איזה דוג'ו יש לך במכמנים. ממש מרגש! רוצה לאמר תודה אישית בעבודה החינוכית שאתה משקיע בדניאל. דניאל רואה בך דמות לחיקוי ואתה מנחיל בו ערכים ומשמעת. מבחינתי זה חשוב מאין כמוהו. תודה רבה איש יקר.

צילומים באדיבות: סטודיו אגס - אלכס גולדנשטיין

Proudly created by Wixart